Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 30 Nov
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 2 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Fri 4 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 7 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 7 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 9 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Fri 11 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 14 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 14 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 16 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Wed 16 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Fri 18 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 21 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Mon 21 Dec
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport   Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 27 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 20 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 13 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 9 Nov
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 6 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 30 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 23 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 9 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 25 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 11 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening - Herrer
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 28 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 21 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 14 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 7 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 3 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 31 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 24 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 17 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 10 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 8 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 3 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Påmelding er bindende. Plassen blir holdt…   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Fri 5 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Mon 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Fri 29 May
kl 17:30 - 19:00
Trening
Sportsklubben av 1909 - Boksing   Kampsport  
Du kan dessverre kun melde deg på én…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline